RED APPLE

opinie klientów.

Mrs. Kostyk and the RED.APPLE Advertising Agency are great at understanding our needs. They are very creative and patient. They are dependable and always keep the deadlines – it is the basis of cooperation between our companies. Mrs. Kostyk has a very good sense of aesthetics and her works are very persuasive. She always advises in good faith to improve or maintain the company’s image. We believe in the agency’s experience – they have been supporting us perfectly since 2015 year, and the cooperation still continues. In summary: a very high level of service.

Bjorn Kverneland - CEO/Owner

EKKJO AS, Norvay

Mocne strony: rzetelność, terminowość, konkurencyjna cena, dobry smak estetyczny, zgodna i konstruktywna współpraca, w której na pierwszy plan wysuwa się ambicja zaspokojenia oczekiwań klienta. Nie ma ona charakteru bezkrytycznego przyjmowania wszystkich sugestii, jako dyktatów, lecz dyskretnego proponowania rozwiązań mających pogodzić aspekty sztuki przekazu promocyjnego z istniejącą konwencją wizualizacyjną firmy i wymogami artystycznej ekspresji.

Tadeusz Solecki

Geofizyka, Toruń

Firma RED APPLE współpracuje z nami od 2008 roku, oferując usługi w reklamie i marketingu. Specjalizuje się również w prowadzeniu kampanii reklamowych i marketingowych, projektowaniu stron internetowych oraz tworzeniu treści na platformach mediów społecznościowych. Nasza marka Newcolours jest jednym z wyróżniających się osiągnięć Pani Oli, co stanowi efekt jej pracy i zaangażowania. Pani Ola potrafi również budować głębokie relacje z klientami dzięki swoim umiejętnościom w obszarze marketingu oraz organizacji eventów branżowych. 

Filip Mowiński

Sp. z o.o. SOPUR, Bydgoszcz

Agencja Reklamowa Pani Oli jest naszym długoletnim współpracownikiem. Nie odnotowaliśmy ani jednej konfliktowej sytuacji, ani jednego nieprawidłowo wykonanego zlecenia, ani jednego błędu po stronie Agencji. Za to odnotowaliśmy (i nadal odnotowujemy) wiele świetnych propozycji, ciekawych projektów, terminową realizację zleceń, rzetelne wykonanie usług oraz perfekcjonizm. Gorąco polecam współpracę z Panią Olą, która zawsze służy dobrą radą i umiejętnie postępuje z klientami.

Anita Kubanek

BZE BELMA S.A. Białe Błota

W projektowaniu graficznym najważniejszy jest grafik/ projektant. Taką osoba z pewnością jest Pani Ola, która jest godna zaufania, a znajomość materii reklamowej i pomysłowość rozwiązań graficznych pozwoliła mi zrealizować ciekawe rozwiązania dla firmy. Nie bez znaczenia jest jej bogate doświadczenie zawodowe i znajomość szeregu programów graficznych. Lubię współpracować z kimś, komu nie trzeba dwa razy tłumaczyć założeń projektowych. Tak dalej!

Tomasz Kasiorek

Supravis Group SA, Bydgoszcz

Razem z Agencją Reklamy z Bydgoszczy udało nam się przeprowadzić z powodzeniem kilka projektów. Kreatywność, terminowość, elastyczność i otwartość na sugestie klienta to mocne strony pani Oli i jej zespołu. Polecam!

Kamila Bartniak

Mondi Group SA, Świecie

Usługi świadczone przez „Agencję Reklamy RED.APPLE” z Bydgoszczy zarówno pod względem rzetelności i terminowości zasługują na nasze uznanie. Dużym atutem jest także kreatywne podejście do każdego projektu. Firma o wysokim standardzie usług. Polecamy i dziękujemy za dotychczasową współpracę.

SLICAN Spółka z o.o., Bydgoszcz

Wszystkim tym, którzy oczekują obsługi klienta na jak najwyższym poziomie, z pełnym profesjonalizmem, wiedzą merytoryczną, zmysłem artystycznym, olbrzymią kreatywnością, szybką realizacją usługi polecamy Agencję reklamy z Bydgoszczy. Współpraca z Panią, Pani Olu, to czysta przyjemność. Do każdego tematu podchodzi Pani indywidualnie, podsuwa pomysły, które są strzałem w dziesiątkę, wiem, że jak wyślemy materiały do realizacji to dostaniemy to, czego oczekiwaliśmy albo i więcej.

Agnieszka Góral

Fundacja Ziemia Gotyku

Współpraca z Agencją Reklamową z Bydgoszczy, której sercem jest p. Ola to czysta przyjemność. Publikacje dopracowane w każdym szczególe, pełne niepowtarzalnego klimatu, po prostu piękne i profesjonalne. Polecam wszystkim, którzy chcą zachwycać swoimi materiałami promocyjnymi. Na pochwałę zasługuje również cierpliwość p. Oli oraz otwartość, co ułatwia współpracę 🙂

Anna Pawlak

Lokalna Grupa Działania Zakole Dolnej Wisły

Dzięki projektom graficznym opracowanym przez „Agencję Reklamową RED.APPLE” w Bydgoszczy nasze wydawnictwa wyróżniają się spośród innych, są jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne. Decyduje o tym estetyka wykonania, pomysł graficzny i zmysł artystyczny. Jej pracowitość, cierpliwość, opanowanie i spokój (nawet w trudnych chwilach) zasługują na wielkie uznanie. Liczę, że nasza współpraca będzie kontynuowana i doczeka się kolejnych ciekawych wydawnictw. W podzięce za dotychczasowe pomysły i współpracę.

Robert Gonia

ZPKChiN

Podczas naszej kilkuletniej współpracy „Agencja reklamy OLA.KOSTYK” z Bydgoszczy udowodniła, że jest firmą profesjonalną – jej projekty są zawsze ciekawe, przemyślane i dopracowane w każdym szczególe. Co ważne Pani Ola odznacza się dużą cierpliwością :), zawsze możemy również liczyć na jej doradztwo i kreatywność.

Ewa Mowińska

Sopur S.A., Bydgoszcz

Profesjonalne podejście, dobre pomysły, szybkie działanie, dobre ceny, krótkie terminy, fachowe doradztwo – na to możemy liczyć podejmując współpracę z „Agencją Reklamy OLA.KOSTYK” z Bydgoszczy.

Danuta Stolarska

Drumet Liny i Druty, WIRECO